طراحی و تولید به سبک رواق کوثــر

طراحی و تولید انواع سامانه های نرم افزاری مبتنی بر پلت فرم های مختلف
( سیستمی، تحت شبکه، تحت وب، اندرویدی )
شامل نرم افزارهای ویندوزی، وبسایت ها، برنامه های اتوماسیون اداری، سیستم های هوشمند تحت شبکه و برنامه های موبایلی
و طراحی گرافیکی سایت، پوستر، بروشور و...

نگـاه مان به افـق
همت مان بلند

ویندوز ۱۰ تاکنون بر روی ۱۸ میلیون دستگاه نصب شده است

چند روزی است که مایکروسافت نسخه نهایی ویندوز ۱۰ را منتشر کرده است.امروز وب سایت WinBeta به نقل از منابع معتبر اعلام کرده که سیستم عامل ویندوز ۱۰ تا دیروز بر روی ۱۸ میلیون دستگاه نصب شده است.به عقیده کارشناسان این روند می تواند آغازی بسیار خوب برای موفقیت ویندوز ۱۰ باشد.

ویندوز ۱۰ تاکنون بر روی ۱۸ میلیون دستگاه نصب شده است

چند روزی است که مایکروسافت نسخه نهایی ویندوز ۱۰ را منتشر کرده است.امروز وب سایت WinBeta به نقل از منابع معتبر اعلام کرده که سیستم عامل ویندوز ۱۰ تا دیروز بر روی ۱۸ میلیون دستگاه نصب شده است.به عقیده کارشناسان این روند می تواند آغازی بسیار خوب برای موفقیت ویندوز ۱۰ باشد.

البته  تعداد ۱۸ میلیون یک عدد تقریبی است و تعیین مقدار دقیق آن دشوار است، زیرا این مقدار همواره در حال افزایش یافتن است. وب سایت WinBeta اعلام کرده است که سرعت دریافت ویندوز ۱۰ در دیروز حدود ۱۰۰۰ دانلود در دقیقه و یا ۶۰۰۰۰ دانلود در ساعت بوده است. سرعت دریافت ویندوز ۱۰ نیز به طور مداوم تغییر می کند و تعیین یک عدد دقیق برای این مورد نیز دشوار است.

امیدوار هستیم که مایکروسافت به زودی و یک بار دیگر تعداد نسخه های دریافت شده ی ویندوز ۱۰ را اعلام کند. چند روز قبل بود که مایکروسافت اعلام کرد که پس از گذشت ۲۴ ساعت از انتشار نسخه ی نهایی ویندوز ۱۰، هم اکنون این سیستم عامل بر روی بیش از ۱۴ میلیون دستگاه نصب شده است.

ویندوز ۱۰ تا کنون شروع بسیار خوبی را داشته است، و خود مایکروسافت نیز از این موضوع و روندی که در حال حاضر وجود دارد، بسیار خرسند بوده و در حال حاضر مایکروسافت تمرکز خود را بر روی به روز رسانی های آینده این پلتفرم گذاشته است.

منبع: گجت نیوز